Komplete 10 Ultimate

4,407 ₪

תמונות נוספות

Komplete 10 Ultimate
5,156 ₪
חבילת ההפקה המקצועית המקיפה ביותר עם 75 כלים מקצועיים, 17,000 סאונדים ומעל 440GB של דגימות. מגוון עצום של ספריות סאונד, כלי סינטזה, מדמי מגברים, כלי הקשה, דגימות תופים ועוד.
תיאור

פרטים

Native Instrument Komplete 10 ULTIMATE- חבילת פלאגינים וכלים וירטואליים מהאיכותיים ביותר שניתן להשיג. כיסוי מושלם של כל גווני המוזיקה עם תמיכה בכל תוכנות ההפקה המקצועיות. ארגז כלים מדהים למפיק הדיגיטלי ולמוסיקאי בן זמננו: 75 מוצרים נפרדים, 17,000 סאונדים שונים, מעל 440GB של דגימות ועוד. התקנה מהירה ונוחה הודות לדיסק קשיח חיצוני (כלול במחיר) עם כל הכלים, הספריות וקבצי ההתקנה.
 

Kontakt 5- סאמפלר וירטואלי המגיע עם ספריה עצמית ענקית דחוסה בפורמט ncw- פורמט ייחודי לחברה אשר אינו מתפשר על האיכות למרות הדחיסה- ועוד מגוון עצום של ספריות פסנתרים, תופים, כלי הקשה, סינטים קלאסיים ועוד. בגירסתו החדשה מציג הסמפלר זמני טעינה מרשימים במיוחד גם במחשבים חלשים, אפשרויות גרירת קבצי מידי לתוכנה המארחת, סנכרון מוחלט לטמפו של הפרויקט כולו, ואיקיו וקומפרסור איכותיים במיוחד המצטרפים לארסנל המרשים של האפקטים המובנים בסמפלר. תכנות, בניית Groups, הוספת Morph ושכבות לכל סימפלור ועוד אפשרויות מתקדמות, יצרו את הסמפלר הוירטואלי הפופולרי ביותר כיום עם מבחר עצום של חברות המייצרות אף הן ספריות ייעודיות לסמפלר.

Reactor 5כלי סינטוז מודולרי מהמתקדמים בעולם. לא משנה אם המטרה היא מניפולציות על סיגנל קיים- vocoder, strach, gater ושאר מניפולציות- או סינטוז סאונד מאפס, Reaktor מאפשר זאת. עם למעלה מ-60 כלים מובנים, אפשרויות מידול ועיצוב אינסופיות והמוני פריסטים זמינים להורדה, Reactor כבש את מקומו עם קהילה ענקית. כלים כמו The Finger או The Mouth מאפשרים עבודה גם בלייב עם Vocoder מוזיקלי או כלים לכל DJ בזמן אמת. חבילות ההרחבה PRISM וSPARK כלולות ומוסיפות כח סינטוז מדהים לתוכנה ללא צורך ברכישה נפרדת.

Guitar Rig 5- מדמה המגברים והאפקטים האולטימטיבי לכל גיטריסט. 17 מגברים ו27 קבינטים, אפשרות להתאמה אוטומטית בין רכיבי ההגבר, 54 אפקטים ובכללם RAMMFIRE המפורסם ומידול IR מדהים. מתאים לגיטרות חשמליות ובס וגם לסתם כך.. המוני פריסטים עם ספריה ענקית לפי סגנונות מוזיקליים ספציפיים. לתוכנה אפשרות הקלטה פנימית במצב Stand Alone אשר חוסכת את הצורך בסיקוונסר מארח.

Battery 4- ספריה של 12GB עם תופים בלמעלה מ100 ערכות תופים מכל הסגנונות- אלקטרוני, אקוסטי, כלי הקשה אתניים ועוד. תמיכה בקבצי REX ועוד מאפשרת הרחבות נוספות ופותחת אפיקי יצירה חדשים. ניתן להחיל שלל אפקטים לכל תא בנפרד, וכמובן להחיל על יציאת המאסטר את האפקטים הרצויים. בקבצי REX, Akai וexs מוסיפה התמיכה בלופים סנכרון מוחלט מול הסיקוונסר המארח או מול השעון הפנימי של התוכנה.

Synths...- מי רצה סינטים ולא קיבל? את Massive לא צריך להציג.. הסינטי הידוע ביכולתו לייצר בסים שמנים ואנלוגיים שיכולים לנפץ זגוגיות.. ספרית הפריסטים כוללת כעת גם מוצרים שבעסר היו זמינים לקניה בנפרד וכעת היא מכילה למעלה מ1600 פריסטים! הסינטי הבא שנציג הוא ABSYNTH 5 שגם הוא מגיע עם למעלה מ2000 קביעות מוכנות מראש ונותן מענה נעים וקליל לפדים ואוירה. ערבוב של שיטות סינטזה- מודולרית, FM, סאונדים אמיתיים ו3 אוסילטורים ועוד- יוצרים סינטי ייחודי עם סאונד אבסטרקטי לשטיחים במוזיקה ופסקולים ועוד.. הסינטי זמין גם כאפקט להשחלה על Insert של כל ערוץ בDAW המארח. האחרון והחביב הוא הFM8 הותיק, המדמה האולטימטיבי של הDX7, עם למעלה מ1000 פריסטים של סינטזה מודולרית במיטבה עם סאונד בריא ונוצץ. הארפג'יטור המובנה וחלון הבחירות הנסודר להפליא מאפשרים זרימת עבודה כמו שלא היתה אפשרית עד עכשיו.

 

מפרט טכני

מפרט טכני

מערכות הפעלה נתמכות Windows 7 64BIT, Windows 7 32BIT, Windows 8 64BIT, Windows 8 32BIT, Mac OS X 10.8.x, Mac OS X 10.7.x, Mac OS X 10.6.x, Mac OS X 10..6.8
סוג הרישיון רגיל - מלא
קישור לאתר היצרן לחץ כאן למעבר לדף המוצר באתר היצרן
מפתח / דונגל הגנה לא
סקירות