מקלדת שליטה 49 קלידים KOMPLETE KONTROL S49

2,470 ₪

תמונות נוספות

מקלדת שליטה 49 קלידים KOMPLETE KONTROL S49
2,890 ₪
חבילת העל KOMPLETE ומקלדת ייחודית הופכים יחד לכלי נגינה פיזי. עם דפדפן לספריות KOMPLETE, מיפוי גאוני לקלידים ולקונטרולרים השונים, מקלדת Fatar עם קלידים חצי-שקולים ואפטר-טאץ', מערכת Light Guide הצובעת ומנחה בהתאם לכלי הנבחר ויכולות רבות נוספות בדגמים בני 25,49 או 61 קלידים. הכנסו לפרטים נוספים.
מפרט טכני

מפרט טכני

מקלדת / קונטרולר מקלדת ומשטח שליטה
סוג חיבור USB2, USB3
כניסות/יציאות מידי לא
פאדים רגישי מגע ללא פאדים
מס' זחלנים 2 Touch Stripes
כפתורי מידי סיבוביים 9
גלגל פיץ' / מודולציה 1+1
חיבור פדאל Both
מס' קלידים 49
מספר לחצני פיקוד 21
תיאור

פרטים

חבילת העל KOMPLETE ומקלדת ייחודית הופכים יחד לכלי נגינה פיזי.  עם דפדפן לספריות KOMPLETE, מיפוי גאוני לקלידים ולקונטרולרים השונים, מקלדת Fatar עם קלידים חצי-שקולים ואפטר-טאץ', מערכת Light Guide הצובעת ומנחה בהתאם לכלי הנבחר ויכולות רבות נוספות בדגמים בני 25,49 או 61 קלידים. KOMPLETE KONTROL ממקסמת את הפוטנציאל היצירתי של KOMPLETE. כלי הנגינה הוירטואלי המתקדם בעולם מתעורר לחיים תחת קצות אצבעותיך.  הרבה יותר אינטואיטיבי, מרגש ומעורר השראה יותר מאי פעם.

KOMPLETE BROWSER - דפדוף וטעינה של סאונדים בלחיצת כפתור אחת. מערכת תיוג חכמה מאפשר כעת ניהול מושלם של כל עולם הספריות של KOMPLETE, דרך פלאגין אחד בלבד.
komplete browser screenshot        

NATIVE MAP - לא עוד בזבוז זמן על מיפוי של פרמטרים אל מקלדת השליטה. טכנולוגיית Native Map מציעה כעת מיפוי אוטומטי מלא של כל משתני השליטה לכל כלי וירטואלי מחבילת KOMPLETE אל הקונטרולרים הרגישים למגע. כל מה שדרוש כדי לפסל בעצמך את הסאונד בדרך היצירתית ביותר.
komplete native map screenshot        

LIGHT GUIDE - מנגנון הנחיה ייחודי  וחדשני מבוסס אור וצבע. Light Guide צובע ומדגיש עבורכם את תחום המקלדת הנכון במצבי ספליט,  את הלחצנים והנובים הפעילים ברגע זה, ובהתאם לכלי הנבחר מאפשר התאמת צבע בין הקליד והתא הנכון בבטרי 4 למשל. האורות גם מספקים חיווי לנגינה בזמן אמת - סולמות, אקורדים וארפג'ו לאורך המקלדת. 
light guide screenshot        

TRUE PERFORMER - נגינת אקורדים בקליד בודד או מיפוי של כל המקלדת לסולמות מוסיקליים. ארפג'יאטור מתקדם ליצירת מלודיות בלחיצת כפתור ובהתאמה מיוחדת לנגינה ידנית. רצועות הטאץ' היחודיות מאפשרות ביצוע פעולות אוטומציה, Warp ו- Bend על הסאונד ובזמן אמת. 
 true performer screenshot       

סקירות