כרטיס קול מקצועי - RME MADIface USB

תמונות נוספות

כרטיס קול מקצועי - RME MADIface USB
התקשרו להצעת מחיר
כרטיס MADI של RME שעושה את הבלתי יאומן ומאפשר 64 ערוצים מלאים בהקלטה ובו זמנית 64 וערוצים בהשמעה (סך הכל 128 ערוצים) באמצעות חיבור 2.0 USB נורמלי. כולל את הדרייבר היציב של RME עם TotalMix למטריצה נטול עכבת.
מפרט טכני

מפרט טכני

יצרן לא זמין
סוג חיבור USB2
כניסות/יציאות אנלוגיות ללא כניסות/יציאות אנלוגיות
כניסות מיקרופון (פרה-אמפ) ללא
כניסות/יציאות דיגיטליות MADI 64x64
תדרי דגימה 44.1khz, 48khz, 88.2khz, 96khz, 176.4khz, 192khz
כניסות/יציאות מידי ללא ממשק מידי
סנכרון ללא ממשק סנכרון
סוג מעבד צליל לא
תיאור

פרטים

כרטיס MADIface של RME היה ממשק MADI נייד הראשון והיחיד בעולם. המששק היה מבוסס על ExpressCard אשר הולך ונעלם ממחשבים ניידים בימים אלה. מהנדסי RME הרימו את הכפפה למצוא פתרון MADI דומה שיהיה נייד, נגיש, והכי חשוב: יתחבר באמצעות פלטפורמה נפוצה ומוכרת- USB 2.

וכן, הכרטיס החדש של RME עושה את הבלתי יאומן!  MADIface USB מאפשר 64 ערוצים מלאים בהקלטה ובו זמנית 64 וערוצים בהשמעה (סך הכל 128 ערוצים) באמצעותחיבור  2.0 USB נורמלי. MADIface USB הוא מכשיר קומפקטי המספק קלט/ פלט MADI  תוך תמיכה מלאה בכל אפשרויות הפורמט. הבניה העמידה ותכנון חכם המבטל את הצורך בהספקת חשמל חיצונית, הופכים אותו קל לשימוש ואמין במיוחד. כמו בשאר ממשקי הקול של RME, תכונת SteadyClock והתוכנה DIGICheck מבטיחים עבודה נטולת ריצודים והפרעות דגימה. שתי תקני קלט- אופטי וקואקסיאלי- מציעים פעולה חלקה ומיתוג אוטומטי בין שתי הכניסות בזמן אמת במקרה שאחד מהאותות נכשל. הדרייבר היציב של RME כולל את ToalMix, מיקסר בעומק של 48bit עכבת נמוכה במיוחד ומטריצה פנימית בין כל הערוצים. באמצעות ערוץ המידי שנשלח בMADI ניתן לשלוט מרחוק באמצעות התקנים שונים. ניתן לעבוד עם הממשק גם כמגבר להכפלת האורך המקסימלי של החיבורים האופטיים והקואקסיאלים.

MADIface USB- סופר ניידות. סופר MADI.

  •  כרטיס MADI נייד בחיבור USB 2.0
  • בניה עמידה ואיכותית כמו שרק RME יודעים לעשות..
  • דרייבר יציב עם TotalMix לניתוב נטול עכבת
  • סך הכל של 128 ערוצי השמעה/ הקלטה
  • מגבר להכפלת האורך המקסימלי של החיבורים האופטיים והקואקסיאלים.
סקירות