תם עידן CS באדובי. החברה הודיעה אתמול (יום ב' 06/05) על סיום סדרת קריאטיב סוויט ומעבר למיתוג CC החדש (Creative Cloud). מדובר בשינוי מרחיק לכת מצד אדובי שמעתה תתייחס לתוכנה כאל מודל שירות תוך נטישה של חבילות התוכנה להורדה ו/או באריזות המסורתיות.

CS6 היא גרסת הקריאטיב סוויט האחרונה מאדובי ותפנה כעת את הבמה למהדורות Creative Cloud בהן תתמקד אדובי מעתה ואילך. מכירת מוצרי CS6 והתמיכה בהם לא יפסקו אך מפיתוחים ויכולות חדשות יהנו מעתה רק מנויי Creative Cloud.

תוכנות Creative Cloud כוללות אוסף מגוון של יכולות שיתוף חדשות, שימוש בשרתי הענן של אדובי, גישת צפייה מהתקנים ניידים ואינטגרציה מקוונת ל- Creative Community. גרסאות ה- CC המעודכנות של Photoshop, Indesign, Illustrator, Dreamweaver ו- Premiere Pro תהיינה זמינות רק דרך מנוי Creative Cloud.

מנויי Creative Cloud יהיו זמינים במגוון של מסלולים, החל מרישוי חודשי לתוכנה בודדת (באדובי מניחים שהמנוי הפופולרי ביותר במסלול זה יהיה לפוטושופ) ועד מנוי שנתי לכל תוכנות אדובי. קיימים מסלולים נפרדים ליוצרים / פרילנסים ולארגונים קטנים (Creative Cloud For Teams). בנוסף קיימים מסלולים/מנויים ללקוחות אקדמיים.

אדובי צופה כי התוכנות החדשות בגרסת CC תהיינה זמינות ב- 17 ליוני.

כמשווקים מורשים של Creative Cloud אתם מוזמנים מאד לפנות אלינו בכל שאלה נוספת ונשמח לסייע.‬