Nuendo 7

0 ₪
Nuendo 7
0 ₪
תוכנת הקלטה ועריכה המאפשר עבודה בזמן אמת ויצוא פרויקטים של עד 12 רמקולים. מנוע הסאונד החזק מבטיח דגימת צליל באיכות הגבוהה ביותר. התוכנה בגירסתה החדשה תומכת במערכות x64 לניצול מלא של יכולות המעבדים מהדור החדש.
תיאור

פרטים

ניואנדו 7 ממוקדת בעבודה מול תמונה ופונה לעולם האודיו ויזואל, מעצבי אודיו למשחקים, טלוויזיה, סרטים ופוסט-פרודקשן. Nuendo 7 מציעה יותר תכונות ייעודיות לתעשיות אלה מאשר כל תוכנה אחרת בשוק, החל מאינטגרציה עם פלטפורמות להפצת מוזיקה לתעשיית המשחקים דרך אישור חומר גלם ועדכוני מדיה עד ADR.

Game Audio Connect
ניואנדו 7 מביאה את Game Audio Connect, ממשק מותאם ונוח במיוחד להפקת אודיו עבור משחקי מחשב.

אינטגרציה עם Audiokinetic Wwise
במקום לשמור Audio Assets בצורה ידנית וייבוא לפלטפורמת Wwise בהמשך, Nuendo 7 חוסכת שעות עבודה רבות ומאפשרת כעת מצב גרור-וזרוק (drag’n’drop) של קבצים הכולל מבנה שמות מותאם אישית. שם הפרויקט, תיקייה ושם הרצועה עוברים ישירות מה- Audio Connect ל Wwise וחסוך עשרות פעולות מיותרות עבור ייצוא אודיו.

בצע Recall לפרוייקט Nuendo מתוך Wwise
שמור זמן הפקה יקר אפילו כאשר את/ה נדרש/ת לחזור מ- audio asset ב Wwise לפרוייקט ניואנדו הרלוונטי ע”י recall פשוט של הפרוייקט המקורי ישירות מקובץ האודיו.

יכולות Version Control מ- Perforce
יתרון נוסף של הגרסה החדשה הוא אינטגרציה מושלמת על Perforce - כל שינוי בפרוייקט של ניואנדו 7 נרשם אוטומטית ברקע במערכת וחוסך אינטראקציות ידניות מיותרות.

ReConforming לפוסט פרודקשן עבור טלוויזיה וקולנוע
תסריט אופייני ומוכר היטב לעורכי פוסט: הפרוייקט מוכן וכל קבצי המדיה מתאימים לתמונה, אבל העורך מחליט פתאום על עריכה מחדש... אלגוריתם ה- re-conforming מזהה שינויים בתמונה על-בסיס השוואות של EDL (רישומי EDL ישנים מול חדשים) ומייצר רשימת שינויים לאישור מחדש (re-conform). מספר אפשרויות קיימות לתהליך ה re-conforming המציעות ניהול מרווחים, אלגוריתמים שונים לזיהוי מול תמונה ומספר אפשרויות לעיבוד ומיקום מול מרקרים. חכם!

Rendering & file exchange
יכולת Render-in-place החדשה מאפשרת ביצוע bounce בהתאמה אישית ובמהירות של מספר חלקי (parts) אודיו ו/או MIDI לאינטגרציה לתוך פרוייקט הניואנדו.

Render Export
יכולת הייצוא החדשה מאפשרת ייצוא של כל איזור אודיו או מידי לכונן הקשיח, כאירועים נפרדים או כקבוצת אירועים, ושמירה כקובץ יחיד. ניתן כעת להגדיר בצורה מדוייקת מה יתבצע בתהליך הרנדור (מה יכלל ברנדור, ממה על התוכנה להתעלם). לדוגמא - קובץ ללא האפקטים / קובץ עם כל התהליכים שעובר הקובץ וכדומה. בנוסף, יכולת השיום (הוספת שם אוטומטית) מאפשרת לכם להחליט כיצד האודיו המרונדר ייקרא.

עבודה מקבילה על פרוייקט
פונקצייה חדשה “ייבוא ערוצי אודיו מפרוייקט” (“Import Session Data”) מקלה על העברת ערוצי אודיו כולל כל אירועי האודיו ומידע רלוונטי מפרוייקט ניואנדו אחד לאחר, ללא צורך לפתוח את פרוייקט המקור. כל המידע הרלוונטי כולל פלגינים, ניתוב ואוטומציה מועברים גם הם.

User interface & workflow
Nuendo 7 מגיעה עם מערכת לניהול חלונות חדשה הכוללת מנהל שטח-עבודה (workspace) לתהליך עבודה יעיל יותר. חלונות יכולות להיות מוצגים בכל מסך כ- maximized, restore, minimized, tiled ו- cycled דרך פקודות  ניהול החלון הסטנדרטיות של מערכת ההפעלה.

RackZone
חלונות ה- MediaBay וה- VST Instrument Rack יכולים להיות מוצגים מימין לחלון הפרוייקט. התוצאה היא Rack Zone חדש, יעיל ומשופר המאפשר להתמקד בתהליך היצירתי ומקצר את הזמן הדרוש בד"כ לניהול החלונות הפתוחים.

Track List and Inspector
רשימת הערוצים החדשה והאינספקטור החדש ברורים ונוחים יותר לשימוש. קל יותר למצוא את שמות הערוצים, ובקרי הערוץ המדוללים ברשימת הערוצים מצמצמים את הבלאגן בעיניים. לשוניות הקונפיגרציה החדשה מתחת לרשימת הערוצים מאפשרים לכם להחליף במהירות בין הגדרות וקונפיגרציות ערוץ שונות.

Mixing - VCA Faders
טכנולוגיות VCA מאפשר לייצר “שכבת” מיקס נוספת בתוך ה Nuendo MixConsole. פיידרים מבוססי VCA בנויאנדו 7 לא רק מקלים על מיקסים מורכבים לקולנוע וטלוויזיה, הם גם מאפשרים אוטומציות מורכבות יותר בשילוב יכולות אוטומציית ה- VCA: מזגו עקומות אוטומציה מה- VCA fader עם עקומות אוטומציה הנשלטות מפיידרים וקבוצות פיידרים.

EQ Channel Strip משופר
מודול ה- EQ המעודכן מקל על קריאת הערכים כאשר עוברים מעל הפרמטרים עם העכבר. gain, freq ואפילו התו המוזיקלי התואם מוצגים. הכנס ערך בתווים או ערכי סנטים במקום Hz לכל band. איזור ה Pre מציע כעת עקומות של 6, 12, 24, 36 ו- 48 בהתאמה ל- high-cut ו- low-cut.

פלאגינים חדשים ומעודכנים
Multiband Expander
המולטיבנד אקספנדר החדש מאפשר לכם לטפל בתחומים דינמיים של הערוצים. בחרו בין הגדרות שונות לכל אחד מ- 4 תחומי התדרים הזמינים, והרחיבו טווח דינמי או נקו רעשי רקע מיותרים. Multiband Expander אף מציע מצב live mode שמאפשר שימוש בפלאגין ללא עכבה בהופעות חיות / אולפן.

Multiband Envelope Shaper
המולטיבנד אנוולופ שייפר עוזר לכם להביא ייחודיות למיקס תופים, foley ועיצוב מחדש של סאונדים ואפקטים יצירתיים. הפלאגין החדש מפצל את האודיו הנכנס עד ל- 4 תחומי תדרים ומאפשר לכם לשנות בחופשיות את תכונות ה- attach, release של כל band לשנות את התנהגות הטרנזיינטים בחומר הגלם.

VST Bass Amp
מגבר הבאס החדש כולל אוסף מגברים, בוקסות ופדלים לסאונד קלאסיים, שמנים, מודרניים ובעלי ניואנסים לכל סגנון מוזיקלי. ה- VST Bass Amp מגיע עם 6 הדמיות מגברים, 4 בוקסות רמקולים קלאסיות שנדגמו עם 8 מיקרופונים שונים במיקומים שונים לסאונד קלאסי ואיכותי.

Quadrafuzz v2
האגדה חוזרת! גרסה 2 מאפשרת לכם לעוות עד 4 band-ים בצורה עצמאית תוך כדי שליטה מלאה על ההרמוניות בשילוב אפקטים מגניבים מבוססי דיליי. אתם יכולים לצבוע את הסאונד בכל דבר החל מסאונד כהה ל- FUZZ שמן עם כמויות של עיוות bit-crushing ודיליי לקראנץ’ בהיר כמעט טבעי. Quadrafuzz v2 הוא “דיסטורשן הבית” שלכם כמעט לכל כלי או סאונד.

החל מגרסה 7 התוכנה כוללת: HALion Sonice SE 2 ו- Padshop (בעבר נכללו רק בגרסת עם תוספת NEK).

בנוסף עודכנו הפלאגינים DeEsser, Multiband Compressor ו- Tuner.

שיפורים נוספים
ייעול לפוסט-פרודקשן:
ניואנדו 7 תומכת בטיימקוד של 50 פריימים-לשניה בנוסף ליכולת הזנת TIMECODE בצורה נוחה מה- transport bar. כמו כן, פרטי metadata לאירועי אודיו כעת לא רק מוצגים בשורת המידע העליונה אלא גם על האירוע (ב- timeline) עצמו. בנוסף, האפשרות Automation follows events מאפשרת כעת חיתוך של התחלה/סוף לכל אירוע ומקלה משמעותית את יכולת העריכה, כך שעקומות האוטומציה יכתבו אפילו אם האודיו קוצר או הוארך.

שיפור ביצועים - ASIO Guard 2
גרסה 7 של Nuendo כוללת את המנוע החדש של סטיינברג ASIO Guard 2 המאפשר עכבות נמוכות יותר כאשר צריך ועכבות ארוכות יותר כאשר הדבר זניח ובכך מאפשר ביצועים טובים יותר. המנוע תומך כעת בכלים מרובי ערוצים ופלאגינים של דגימות (סמפלרים) שכוללים disk streaming כמו גם INPUT עצמאי לכל ערוץ.

MIDI tempo detection
פונקציית זיהוי המידי החדשה מאפשרת לזרוק קבצי מידי ישירות לערוץ מידי בלי לוודא מול מטרונום. אפילו אם ההקלטה שלכם לא יושבת לחלוטין עם גריד או ערוץ טמפו, הפונקציה החדשה תבנה את שינויים הטמפו בביצוע ותושיב אותה לגריד לעריכה נוספת.

Plug-in manager
הגרסה החדשה כוללת מנהל פלאגינים שמאפשר לכם לארגן, לסדר ולקבץ את האפקטים והכלים בתפריטים ותת-תפריטים המקלים על איתור הפלאגינים והתעסקות במה שבאמת חשוב.

VST Connect SE 3
יכולת הקלטה של אודיו ומידי ע”ג האינטרנט. הגרסה החדשה כוללת ממשק נוח יותר ואינטגרציה ל- control room ומיקסר האוזניות המובנה של ניואנדו.

מפרט טכני

מפרט טכני

מערכות הפעלה נתמכות Windows 7 64BIT, Windows 7 32BIT, Windows 8 64BIT, Windows 8 32BIT
סוג הרישיון רגיל - מלא
קישור לאתר היצרן לחץ כאן למעבר לדף המוצר באתר היצרן
מפתח / דונגל הגנה Syncosoft - נדרש וכלול במחיר
סקירות