פרהאמפ (קדם מגבר) דיגיטלי 8 ערוצים - RME OctaMic XTC

0 ₪

תמונות נוספות

פרהאמפ (קדם מגבר) דיגיטלי 8 ערוצים - RME OctaMic XTC
התקשרו להצעת מחיר
ממשק usb 2.0 עם תמיכה בעבודה גם מול iPad. לממשק 8 ערוצי קומבו עם קדם מגבר, 4 מתוכם ניתנים למיתוג לHi-Z, ממירי העל של RME, מגוון חיבורים דיגיטליים: ADAT, MADI, AES/EBU, Midi ועוד, שתי יציאות לאוזניות בחזית המכשיר ותמיכה בTotalMix גם במצב Slave עם כרטיסים תומכים. שליטה נוחה מרחוק באמצעות שלט אופציונלי או עם המסך הצבעוני והנח שבחזית המכשיר.
מפרט טכני

מפרט טכני

יצרן לא זמין
סוג חיבור USB2, iPhone/iPad Dock
כניסות/יציאות אנלוגיות 4x8
כניסות מיקרופון (פרה-אמפ) 8
כניסות/יציאות דיגיטליות ADAT 8x8, AES/EBU 4x4, MADI 64x64
תדרי דגימה 44.1khz, 48khz, 88.2khz, 96khz, 176.4khz, 192khz
כניסות/יציאות מידי MIDI I/O 1x1
סנכרון Word Clock, הרחבת Word Clock לרכישה בנפרד
סוג מעבד צליל לא
תיאור

פרטים

RME מציגה את דור 2013 של ממשקי האודיו והממירים. OctaMic XTC החדש מציע 8 כניסות קומבו למיקרופון או Line כאשר 4 מתוכן ניתנות למיתוג. ממיר A/D צלול ושלל כניסות דיגיטליות מודרניות הופכות את OctaMic XTC לPatchbay נח לאולפן, ממיר פורמטים או מכשיר ניטור ואפילו ממשק אודיו מתקדם וגמיש לאייפד.

לממשק מגוון פרוטוקולי חיבור דיגיטליים- מחיבור ADAT וAES / EBU הנפוצים ועד ל64 כניסות בחיבורי MADI חדישים ומתוחכמים.  גם ממשק זה מכיל את ממירי העל של RME המתאפיינים בשמירה על הצליל והיענות תדר שקופה ונאמנת למקור. הממשק מתאפיין בעכבת סופר נמוכה ויחס אות לרעש מדהימה. בעזרת מסך TFT בצבע מלא, תפריטי האפשרויות וההגדרות השונות נגישות למשתמש במהירות מהפנטת. כל הכניסות האנלוגיות ודיגיטליות, כולל ערוצי MADI ו-8 ערוצי AES / EBU, ניתנים לניתוב פנימי באופן חופשי לכל נקודת פלט אפשרית- כולל 24 ערוצי יציאה מהDAW. באמצעות חיבור הMidi לממשק אודיו אחר המריץ TotalMix FX, ניתן לשלוט על Octamic XTC בתוך רצועות ערוץ הקלט של TotalMix בכרטיס המארח. באמצעות אפשרות זו ניתן- לדוגמא- להרחיב את Fireface UFX עם XTC, ולהוסיף 8 כניסות אנלוגיות ו-4 יציאות אנלוגיות לממשק הדגל של RME עם שליטה מלאה דרך TotalMix בערוצים מההרחבה. תמיכה מלאה בשלט רחוק מאפשרת ליחידה להיות קרוב למקור האות האנלוגי ככל האפשר כדי לחסוך ולהמנע מחיווט מסורבל ורגיש, תוך שליטה מלאה על כל האפשרויות החשובות גם ממרחק. עם 24 ערוצי קלט / פלט במצב תאימות מיוחד, XTC הוא גם הממשק גמיש והמתקדם ביותר שנבנה אי פעם לעבוד עם האייפד (נדרש Kit מבית Apple להוספת קישוריות usb לiPad).

  • ממשק usb 2.0 עם תמיכה בעבודה גם מול iPad.
  • 8 ערוצי קומבו עם קדם מגבר, 4 מתוכם ניתנים למיתוג לHi-Z
  • ממירי A/D D/A שקופים וצלולים מבית RME
  • מגוון חיבורים דיגיטליים: ADAT, MADI, AES/EBU, Midi ועוד.
  • שתי יציאות לאוזניות בחזית המכשיר
  • תמיכה בTotalMix גם במצב Slave עם כרטיסים תומכים.
  • מסך צבעוני ונח לשליטה על מגוון האפשרויות
סקירות