מחשב מקצועי Solid E

5,610 ₪
מחשב מקצועי Solid E
6,564 ₪

מחשבים מסדרת Solid E החדשה. מעבדי Skylake-X עם שש עד עשר ליבות חומרה בתדר גבוה. ביצועים, יציבות והשתקה מוחלטת ברמה הגבוהה ביותר, כפי שהייתם מצפים מתחנת עבודה מבית פיסיפאוור. לשימוש אינטנסיבי בפרויקטים מורכבים עם תוכנות עיבוד מקצועיות בתחומי המדיה, הנדסה ומדע. מעולים ל- 4K, אודיו, תלת ותוכנות נוספות

בחרו את השימוש העיקרי לו מיועד המחשב

לא משנה אם בחרתם ב- Windows Home או Pro, שירות ההתקנה והאופטימיזציה שלנו כלול במחיר!
ההתקנה המקצועית שלנו חוסכת לכם זמן יקר. המחשב המקצועי יגיע אליכם אחרי כל ההתקנות, העדכונים וההגדרות הדרושות.
אנחנו נעדכן את הביוס בהתאם לשילובי החומרה והתוכנה שלכם, נתקין ונעדכן את מערכת ההפעלה, נעדכן את הדרייברים לגרסאות האחרונות ביותר, נארגן את המחיצות בהתאם להנחייתכם, נתקין ונעדכן את תוכנות העבודה שלכם ונבדוק את התפקוד התקין של כל אחת מהן.
לסיום נבצע גיבוי (אימג') למחיצת מערכת ההפעלה כך שתוכלו לשחזר אותה בתוך 10 דקות (מידת הצורך).
חסכו זמן, כסף וכאב ראש וקבלו מערכת מקצועית עובדת!

מסך איכותי עם פאנל מקצועי ותצוגה חדה במיוחד

 

מקלדות ועכברים, אלחוטיים / קויים

 

* שדות חובה

תיאור

פרטים

מחשבים מסדרת Solid E החדשה מספקים ביצועים ויציבות ברמה הגבוהה ביותר, כפי שהייתם מצפים מתחנת עבודה מבית פיסיפאוור. מיועדים לשימוש אינטנסיבי בפרויקטים מורכבים עם תוכנות עיבוד מקצועיות בתחומי המדיה, הנדסה ומדע. סדרת Solid E  - סדרת האקסטרים, מחשבים מקצועיים מאופיינים במעבדים בעלי תדר גבוה לצד ריבוי ליבות. מעולים ל- 4K, אודיו, תלת ותוכנות נוספות התומכות בפיצול משימות לליבות ואינן מוכנות לוותר על תדר עבודה גבוה.

מחשבי Solid E מבוססים מערך שבבים X99 Express, ומצוידים במעבדי Skylake-X, בעלי שש עד עשר ליבות חומרה עם תמיכה ב- Overclocking, זיכרון DDR4, התקני SSD מהירים ומאיצים גרפיים בהתאמה למגוון יישומים מקצועיים. בפיסיפאוור שמים דגש מיוחד על מערכות מושתקות לחלוטין בשילוב פתרונות קירור מהיצרנים הטובים בעולם כגון Noctua, CRYORIG ועוד.

קצת על פיסיפאוור
למעלה מ- 14 שנים שאנו מתכננים ומרכיבים מחשבי אודיו, מחשבי עריכה, מחשבי תלת מימד, מחשבי אוטוקאד ומחשבי הדמיה בלבד. אנו מובילים את תחום תחנות העבודה המקצועיות ומשקיעים משאבים רבים בבדיקות תאימות מעמיקות מול מגוון של תוכנות מקצועיות. התמיכה הטכנית שלנו מגובה במאגר מצבים עשיר המאפשר לנו לספק תמיכה טכנית מקצועית, מהירה ויעילה במיוחד.

חסוך זמן, כסף, והרבה כאב ראש - רכוש מחשב מהמקצוענים ותן לעצמך יתרון על המתחרים.

סקירות
סה"כ כולל מע"מ