ארכיטקטורה, הנדסה ועיצוב פנים

אדריכלות, הנדסה ועיצוב פנים

בין אם אתם איש רכש של המשרד, אדריכל עצמאי או סטודנט אתם צריכים מחשב שידע לעמוד בדרישות שלכם.

מחשבים לאדריכלים ומהנדסים שונים בדרישות שלהם ממחשבים להדמיות או תחומים אחרים. המטרה שלכם היא לאזן בין הדרישות שלכם לתקציב.

 

למה לקנות מחשב מפיסיפאוור?

לעומת חברות מותגים או משווקים, אנחנו בפיסיפאוור מתחילים תכנון של עמדות מחשב באיפיון דרישות התוכנה ומחקר של איזה חומרה תתאים ביותר לתוכנה ללא הוספת רכיבים מיותרים שלא מוסיפים שום תמורה לתוכנה.

 

התחייבות לתאימות

הגשה למחר? פגישה עם הלקוח בעוד שעתיים? אתם לא צריכים להתעסק בלגרום לתוכנה לעבוד. בדיוק בשביל זה אנחנו פה! כל מחשב שנרכש דרכנו זוכה לבדיקה ועובר התאמות במיוחד לתוכנה בה אתם משתמשים.

AutoCAD אוטוקד

AutoCAD

התוכנה המוכרת ביותר ל- CAD דו-מימדי ותלת מימדי.
Autodesk Revit Logo

Revit

תוכנת ה- BIM שמתחילה להיות שחקן מרכזי בתחום התכנון.
Sketchup CAD Software Logo

SketchUp

תוכנה המידול הפשוטה והזמינה שמשמשת לא מעט מעצבי פנים וגם אדריכלים.
SolidWorks Logo

SolidWorks

תוכנת המידול הפרמטרי המוכרת. תחנות העבודה מבית פיסיפאוור מתוכננים לתפוקה מקסימלית בהתאם לדרישות העבודה שלכם.
Bricscad Logo

Bricscad

בריקסקד היא חלופה מרכזית ומוכרת לאוטוקד ונמצאת בשימוש במספר משרדים בארץ. בדומה לאוטוקד רכישת מחשב מותאם תאפשר לקבל ביצועים מקסימליים מהתוכנה.
ARCHICAD Logo

ARCHICAD

ארכיקאד היא עוד מוצר בתחום ה- CAD שמציעה אלטרנטיבה לתוכנות בשוק. בגרסאות העדכניות תוכלו להינות מביצועים משופרים עם תחנות העבודה של פיסיפאוור לארכיקאד.

 

אדריכלות, הנדסה ועיצוב פנים

הצוות המיומן שלנו מומחה במתן פתרונות מקצועיים לתחנות עבודה עם רוויט, אוטוקד ותוכנות ה- CAD וה- BIM המובילות. תחנות העבודה שלנו מספקים את כוח המחשוב הטוב ביותר בשוק ואנו עובדים קשה להתאים אותו במיוחד לאדריכלים ומהנדסים. בעידן תחרותי כמו היום להיות מסוגל לעמוד בלוח זמנים הוא דבר חיוני. תנו למחשבים שלנו לתת לכם ייתרון על המתחרים.