Autodesk AutoCAD

Autodesk AutoCAD

אנחנו שמחים להציע תחנת עבודה לארכיטקטים, מהנדסים ומעצבים - מקצוענים שהפרודוקטיביות שלהם תלויה כמעט לחלוטין במהירות זרימת העבודה של התוכנה. תחנות העבודה לאוטוקאד של פיסיפאוור מביאות שיפור משמעותי בביצועי אוטוקאד וקצב התקדמות שלא הכרתם. אוטוקאד איטי? עובד לאט? תחנות העבודה לאוטוקאד מבית פיסיפאוור חוסכות לכם הרבה זמן, כסף וכאב ראש. כדי להמנע מבזבוז תקציב על חומרה מיותרת, וכדי ליהנות מביצועי אוטוקאד הטובים ביותר, חשוב להבין את דרישות החומרה האמיתיות של התוכנה. לצורך זה אספנו עבורכם מס' עצות חשובות:

צריכים עזרה? דברו עם צוות המומחים שלנו להתאמה מושלמת לצרכים שלכם

Blue Computer ממדל 2D

תחנות עבודה מבוססות i7 ו- i5

Green Computer ממדל 3D

תחנות עבודה חזקות מבוססות i9

Orange Computer רנדור / Cloud Point

תחנות לרנדור

מעבד (CPU) מחשב אוטוקאד

Single Core CPU Usage in CAD

האם כדאי להשקיע במחשב מרובה מעבדים / ליבות? רוב תחנות העבודה שנמכרות כיום ע"י HP או DELL או LENOVO מצוידות במעבד או 2 מעבדים, בעלי מס' ליבות. הנחה נפוצה היא שככל שנשקיע ביותר ליבות נקבל ביצועים טובים יותר. חלק מכם יופתע בודאי לשמוע שאוטוקאד אינה מסוגלת לפצל את משימות החישוב המרכזיות (עיצוב ומידול), כך שריבוי מעבדים ו/או ליבות כמעט ואינו תורם דבר למהירות העבודה עם אוטוקאד.

בעולם התוכנה, ניתן לכתוב קוד כך שיחושב רק ע"י תהליך אחד, או לכתוב אותו באופן שיאפשר פיצול של המשימה למס' תהליכים. תוכנה שמיועדת לחישוב באמצעות תהליך אחד בלבד נקראת Single Threaded ואילו תוכנה שיכולה לפצל את המשימה למס' חישובים נפרדים נקראת Multi Threaded. רוב תוכנות ה- CAD המרכזיות הן מסוג Single Threaded כך שכל עוד אין לפנינו משימת רנדור או סימולציה משמעותית (או פעולה Multi Threaded אחרת, ראו הסבר מפורט בהמשך), התוכנה פשוט אינה מסוגלת להפעיל ולנצל את המשאבים שמציעה תחנת עבודה בעלת 2 מעבדים או מעבד אחד מרובה ליבות ורכישה של תחנת עבודה כזו לא תספק כל תמורה. תחנות העבודה של פיסיפאוור תוכננו בהתאמה מדויקת לדרישות התוכנה ומספקות ביצועי CAD ללא מתחרים. פרויקט האוטוקאד הנפוץ ביותר לא ינצל מס' ליבות. ברוב המקרים, יהיה תדר (מהירות) המעבד בעל ההשפעה המשמעותית ביותר על הביצועים וההתקדמות וכך, ניצול יכולות ה- Over Clocking של מעבדי אינטל מסדרת K הופכות אותם למתאימים ביותר לשילוב בתחנת העבודה הייעודית לתוכנות CAD.

 

חשוב לציין, כי ישנם תהליכים מסויימים ב- Autocad ובתוכנות CAD נוספות שיכולים לנצל ליבות מרובות כמו תהליכי רינדור, סימולציה ועבודה עם נתוני Point Cloud. בעוד רינדור והדמייה לוקחים בד"כ חלק קטן יחסית מזרימת העבודה של ארכיטקטים ומהנדסים, עבודה עם נתוני Point Cloud נפוצה הרבה יותר, ונתמכת במלואה באוטוקאד 2015. במצבים בהם צפויה פעילות רבה מול נתוני Cloud Point, יש לקחת זאת בחשבון בעת בחירת המערכת.

Professional Overclocking

 

Over Clocking למחשב אוטוקוד ויציבות המערכת

בפיסיפאוור משתמשים במעבדים שמאושרים ע"י אינטל כמתאימים ל- OC ותחנות העבודה שלנו נבדקות בתדר הגבוה במגוון של מצבים ותנאים קיצוניים. כל זאת כדי להבטיח סטנדרט יציב במיוחד של מערכות OC, בהתאמה מלאה לתקנים המחמירים ביותר בסביבת עבודה מקצועית.

Heavy Memory Usage

זיכרון מומלץ (RAM) מחשב אוטוקאד

נפח של 16GB כבר הפך לסטנדרט גם עבור שימוש בינוני באוטוקאד. הנטייה לצייד תחנות עבודה ייעודיות לאוטוקאד ב- 32GB או 64GB כבר קיימת ותופסת תאוצה. ההמלצה היא לבדוק באופן קבוע את כמות הזיכרון שנמצאת בשימוש בעת עבודה עם התוכנה (ניתן לבדוק בקלות באמצעות מנהל המשימות). הואיל ותחנת עבודה נרכשת בד"כ לתקופה של כ- 5 שנים, רצוי לבחור בכמות גדולה מהדרוש וכך להמנע לחלוטין ממצב בו מחסור בזיכרון יביא לשימוש בזיכרון וירטואלי (קובץ - Paging File) שיאיט כמובן את זרימת העבודה.

כרטיסי מסך מומלצים (GPU) מחשב אוטוקאד

אנחנו ממליצים על שימוש בכרטיסי המסך של NVIDIA, ולא בהכרח על דגם חזק במיוחד. בניגוד לדיעה הרווחת, תוכנות CAD ממעטות להשתמש בכרטיס המסך ומעבד מהיר יביא לשיפור משמעותי יותר בביצועי התצוגה. לסיכום, הכסף שלכם יעשה הרבה יותר אם יושקע במעבד בתדר מהיר מאשר בכרטיס מסך חזק ככל שיהיה. משתמשים במחשב גם לרנדור? התקשרו אלינו ונשמח לעזור לכם בהתאמת מערכת לצרכים הספציפיים של המשרד שלכם. כדי לבחור נכונה בין כרטיסי Geforce ל- Quadro יש להתחשב במגוון התוכנות אותן נרצה להריץ על תחנת העבודה: אם מדובר באוטוקאד בלבד, ניתן להסתפק בדגם Quadro בסיסי אך בעבודה משולבת על מקס, C4D ועוד, יתכן שבחירה ב- Geforce תהיה נכונה יותר בשיקול הסופי.

 


 

לייעוץ והתאמה אישית של מחשב לקאד / הנדסה, מלאו את הטופס, ואחד המומחים שלנו יתקשר אליכם כדי לסייע בבחירה נכונה.

* שדות חובה