Autodesk AutoCAD

Autodesk AutoCAD

דרישות מחשב לאוטוקד - רכיבים עבור מחשב מומלץ לאוטוקד. אנחנו שמחים להציע מחשב לאדריכלים, מהנדסים ומעצבים - מקצוענים שהפרודוקטיביות שלהם מושפעת מאד ממהירות זרימת העבודה עם התוכנה. מחשבי אוטוקד של פיסיפאוור מאפשרים שיפור משמעותי בביצועי התוכנה וקצב התקדמות שלא הכרתם. אוטוקד איטי? עם מחשב אדריכלים של פיסיפאוור תחסכו זמן, כסף והרבה כאב ראש. כדי להמנע מבזבוז תקציב על חומרה מיותרת וכדי ליהנות ממחשב אדריכלות מהיר עם הביצועים הטובים ביותר, חשוב להבין את הדרישות האמיתיות של מחשב לאוטוקד. לצורך זה אספנו עבורכם מס' עצות חשובות:

צריכים עזרה? דברו עם צוות המומחים שלנו להתאמה מושלמת לצרכים שלכם

Blue Computer ממדל 2D

תחנות עבודה מבוססות i7 ו- i5

Green Computer ממדל 3D

תחנות עבודה חזקות מבוססות i9

Orange Computer רנדור / Cloud Point

תחנות לרנדור

מעבד (CPU) מחשב לאוטוקאד

Single Core CPU Usage in CAD
למעבדי מחשב 2 מאפיינים עיקריים: מס' הליבות, ומהירות ליבה בודדת. בעולם התוכנה, ניתן לכתוב קוד כך שיחושב רק ע"י תהליך אחד, או באופן שיאפשר פיצול של המשימה למס' תהליכים. תוכנה שמיועדת לחישוב באמצעות תהליך אחד בלבד נקראת Single Threaded ואילו תוכנה שיכולה לפצל את המשימה למס' חישובים נפרדים נקראת Multi Threaded. רוב תוכנות ה- CAD המרכזיות, ואוטוקד (Autocad) ביניהן, הן מסוג Single Threaded ומבצעות תהליך חישוב אחד בלבד ברגע נתון, מסיבה זו אינה מסוגלת לפצל את משימות החישוב המרכזיות (עיצוב ומידול), כך שליבות עיבוד מרובות כמעט ולא יועילו. ולכן, כל עוד מדובר בדרישות מחשב לאוטוקד בלבד,  ולא צפויות לנו משימת רנדור או סימולציה משמעותית, המעבד הנכון ביותר עבור מחשב לאוטוקד יהיה זה שיציע את המהירות הגבוהה ביותר לליבה בודדת.

חשוב לציין, כי ישנם תהליכים מסויימים ב- Autocad ובתוכנות CAD נוספות שיכולים לנצל ליבות מרובות כמו תהליכי רינדור, סימולציה ועבודה עם נתוני Point Cloud. בעוד רינדור והדמייה לוקחים בד"כ חלק קטן יחסית מזרימת העבודה של ארכיטקטים ומהנדסים, עבודה עם נתוני Point Cloud נפוצה הרבה יותר, ונתמכת במלואה באוטוקאד 2015. במצבים בהם צפויה פעילות רבה מול נתוני Cloud Point, יש לקחת זאת בחשבון בעת בחירת מחשב מומלץ לאדריכלים.

 

Heavy Memory Usage

זיכרון מומלץ (RAM) מחשב לאוטוקאד

האמת היא שדרישות הזיכרון (RAM) של אוטוקד אינן גבוהות, וכל עוד מדובר במידול קלאסי ניתן בהחלט להסתפק ב- 16GB, שכבר הפכו לסטנדרט גם עבור שימוש בינוני באוטוקאד. יחד עם זאת, הנטייה לצייד מחשב לאוטוקד המיועדים לעבודה על מודלים כבדים ומורכבים ב- 32GB של זיכרון, כבר קיימת ותופסת תאוצה. רצוי לבדוק באופן קבוע את כמות הזיכרון שנמצאת בשימוש בעת עבודה עם התוכנה (ניתן לבדוק בקלות באמצעות מנהל המשימות). הואיל ותחנת עבודה נרכשת בד"כ לתקופה של כ- 5 שנים, רצוי לבחור בכמות גדולה מהדרוש וכך להמנע לחלוטין ממצב בו מחסור בזיכרון יביא לשימוש בזיכרון וירטואלי (קובץ - Paging File) שיאיט כמובן את זרימת העבודה.

כרטיסי מסך מומלצים (GPU) במחשב לאוטוקאד

אנחנו ממליצים על שימוש בכרטיסי המסך של NVIDIA, ולא בהכרח על דגם חזק במיוחד. בניגוד לדיעה הרווחת, תוכנות CAD ממעטות להשתמש בכרטיס המסך ומעבד מהיר יביא לשיפור משמעותי יותר בביצועי התצוגה. אם אתם מקבלים שירותי תמיכה מחברת Autodesk, עליכם לזכור שרק כרטיסי מסך ממשפחת Quadro של NVIDIA, נחשבת כמאושרת לשימוש עם אוטוקד כך שאם תמיכה רשמית כזו חשובה לכם, מומלץ לבחור בהתאם. דגם Quadro P2200 פופולרי מאד במחשבי אוטוקד מקצועיים ונתמך רשמית. בעבודה משולבת על מקס, C4D ועוד, יתכן שבחירה ב- Geforce תהיה נכונה יותר בשיקול הסופי. משתמשים במחשב גם לרנדור? התקשרו אלינו ונשמח לעזור לכם בהתאמת מערכת לצרכים הספציפיים של המשרד שלכם.

 


 

לייעוץ והתאמה אישית של מחשב לקאד / הנדסה, מלאו את הטופס, ואחד המומחים שלנו יתקשר אליכם כדי לסייע בבחירה נכונה.

* שדות חובה