Adobe Creative Cloud אדובי קריאיטיב קלאוד

Adobe Creative Cloud

עם ניסיון של יותר מעשר שנות עבודה יומיומית מול תוכנות אדובי ומחשבי עריכה מקצועיים, אנו מספקים את התמורה האיכותית ביותר בכל הקשור לתחנות עבודה מקצועיות בתחום הוידאו הדיגיטלי, אנימציה ותלת. אנו מכירים היטב את זרימת העבודה ודרישות המערכת של פרמייר פרו (Premiere Pro) ואפטר אפקטס (After Effects), החל מעריכת קליפ קצר והוספת כותרות ועד לעבודה סימולטנית על פרויקט 4K / UHD מורכב בפרמייר לצד קומפוזיציה מרובת שכבות באפטר אפקטס. מחשבי העריכה שלנו מתוכננים ליחס העלות/תועלת הגבוה ביותר ומנצחים כל פתרון אחר בכל השוואה. אנו מתחייבים לעבודה חלקה מול תוכנות קריאייטיב קלאוד (Adobe Creative Cloud) של אדובי. פרמייר, אפטר אפקטס, פוטושופ (Photoshop) ועוד.

צריכים עזרה? דברו עם צוות המומחים שלנו להתאמה מושלמת לצרכים שלכם

Blue Computer עיצוב גרפי / עורך HD

פוטושופ, פרמייר (1080HD), קצת אפטר

Green Computer עריכה 4K / אפטר

עד 6 ליבות והתמודדות עם רזולוציות גבוהות

Orange Computerביצועים

תחנות עוצמתיות

מחשב לפרמייר ואפטר אפקטס

 

Multi-Core Applications Task Manager

בחירת מעבד (CPU) מחשב עריכה לפרמייר ואפטר אפקטס

בחירת מעבד מרובה ליבות ובמהירות (תדר) גבוהה יהיה תמיד בחירה נכונה וישפר ביצועים באופן משמעותי, גם בפרמייר וגם באפטר. בדיקה מעמיקה יותר של דרך הפעולה של 2 התוכנות מעלה כי פרמייר מצטיינת בפיצול משימות העיבוד וכך עושה שימוש יעיל מאד בליבות עיבוד נוספות. יכולות פיצול המשימות של אפטר אפקטס (לאחר ביטול מנגנון Render Multiple Frames Simultaneously בגרסה 13.5), נמצאות בפיתוח מתמיד ע"י אדובי. לסיכום, מומלץ לבחור במעבד המהיר ביותר, עם מס' הליבות הגבוה ביותר בהתאם לתקציב.

 

Heavy Memory Usage

זיכרון מומלץ (RAM) מחשב עריכה לאפטר ופרמייר

האם 16GB מספיקים לפרמייר ואפטר? כמות גדולה של זיכרון משמעותית הרבה יותר עבור אפטר אפקטס כשהחישוב הנפוץ הוא בין 4 ל- 8 גיגה-בייט לכל ליבת עיבוד. לעומת זאת, 16GB יספיקו ברוב המקרים לפרמייר, גם בעבודה אינטסיבית. כלומר ניתן להבין כי כל עוד לא מדובר בשימוש מאסיבי באפטר אפקטס, ניתן להסתפק ב- 16GB של זיכרון ושדרוג ל- 32GB או 64GB אינו הכרחי.

 

מאיץ גרפי

כרטיס מסך מומלץ (GPU) מחשב עריכה לפרמייר ואפטר

גם אופן השימוש בכוח העיבוד של כרטיס המסך (GPU) שונה בין אפטר אפקטס לפרמייר. מנוע הוידיאו בפרמייר (Mercury Playback Engine) עושה שימוש נרחב ב- CUDA כדי להגיע לביצועים מרשימים מאד וכרטיס מסך חזק ישפר את התגובתיות בעבודה על הטיימליין (Scrubbing) כמו גם על הייצוא (Export) הסופי מפרמייר. באפטר אפקטס, כוח העיבוד של כרטיס המסך ישפיע בעיקר על ביצוע התצוגה המקדימה (Preview) ופחות על מהירות הייצוא הסופי.

 

כונן SSD

התקני אחסון (HDD/SSD) מחשב עריכה לאפטר ופרמייר

ביצועי הקריאה והכתיבה הסופר מהירים של כונני ה- SSD מורגשים מייד בכל תוכנות ה- Creative Cloud של אדובי. הוספה של כונן SSD ייעודי עבור פרויקטים תשפר מאד את זמני הייצוא הסופי בפרמייר ובאפטר אפקטס, כמו גם את זמני היישום של פילטרים מורכבים בפוטושופ.

 

מחשב פוטושופ

מחשב לפוטושופ, מחשב לגרפיקה

מחשב לגרפיקאים ומחשב לעיצוב גרפי נדרש בד"כ למספר רב של תוכנות פתוחות בו זמנית, אך אלה אינן תובעניות כמו תוכנות האנימציה והעריכה. המאפיין הראשון שיש להתייחס אליו במחשב לגרפיקה יהיה נפח הזיכרון (RAM). בנוסף, אחסון חומרי הגלם על גבי התקן SSD יאפשר פתיחה מהירה של קבצי תמונה גדולים (RAW) ויאיץ יישום פילטרים מורכבים וכמובן את זמני הייצוא. כרטיס מסך חזק פחות משמעותי עבור מחשב למעצב גרפי. בעוד תוכנות כמו אפטר אפקטס ופרמייר עושות בו שימוש נרחב, תוכנות עיצוב גרפי כמו פוטושופ ו/או אילוסטרייטר הוקטורית, מנצלות את המאיץ הגרפי רק לפילטרים ופעולות ספציפיים. לסיכום, מומלץ להתבסס על כרטיס מסך מסדרת GeForce אך אין צורך להשקיע בדגם חזק במיוחד. * לאלו המעוניינים לעבוד ב 30bit יש צורך בכרטיסים מסדרת Quadro, נכון להיום כרטיסי GeForce אינם תומכים ביציאה למסך ב 30 סיביות.

 

מחשב לייטרום

מחשב ללייטרום, מחשב לצלמים

מעבד - בייצוא ויצירת PREVIEW באיכות 1:1 לייטרום יודעת להשתמש במספר ליבות, אך שאר הפעולות אינן אופטימליות לחלוקה לתת-משימות. מומלץ ללכת על מעבד בעל תדר גבוה עם 4 - 6 ליבות, במידה ואתה מוצאים את עצמכם מייצאים הרבה תהנו מכמות מרובה יותר של ליבות.

מעבד גרפי - לייטרום אינה מנצלת את הכרטיס הגרפי למרבית השימושים למעט בפעולות עריכה תחת מודול Develop. מומלץ לקחת כרטיס גרפי אך אין צורך לבזבז כסף מיותר על כרטיס חזק במיוחד.

זיכרון - צלם רציני שעובד עם קבצים בפורמט RAW ברזולוציות גבוהות צריך להתחיל לפחות מ- 16GB אך גם 32GB או אפילו 64GB יידרשו לאלו שעובדים עם קבצים גדולים מ- 500MB.

אחסון - אע"פ שהתפיסה הרווחת היא ש SSD ישפר ביצועים גם ככונן מדיה בפועל לא יהיה שיפור ביצועים דרמתי. אנו ממליצים ללכת על כונן SSD למערכת וכונן מכני גדול (HDD) לאחסון המדיה (התמונות).

 

לייעוץ והתאמה אישית של מחשב עריכה מקצועי, מלאו את הטופס, ואחד המומחים שלנו יתקשר אליכם כדי לסייע בבחירה נכונה.

* שדות חובה