אודיו

מחשבי אודיו מקצועיים

אודיו מקצועי - פרו אודיו

בתחום מחשבי האודיו אין צורך להציג אותנו. אנחנו מספקים את מחשבי האודיו הטובים ביותר ומובילים את התחום כבר למעלה מ- 15 שנים. עם מאות מפיקים, טכנאים ומוזיקאים שמתבססים על המחשבים שלנו יומיום. הצוות המיומן שלנו מומחה במתן פתרונות מקצועיים לתחנות עבודה עם תוכנות האודיו המובילות. תנו למחשבי האודיו שלנו לתת לכם ייתרון על שאר התעשיה.

Steinberg Cubase

Steinberg Cubase

תוכנת קיובייס  היא אחת הנפוצות בקרב מפיקים ויוצרים. בדקו כיצד מחשבי האודיו שלנו מסוגלים להתאים ל- Workflow שלכם בין אם מדובר ביצירה, הקלטה או מיקס.
Steinberg Nuendo

Steinberg Nuendo

נואנדו היא האחות הגדולה של קיובייס ומציעה תכונות שנדרשות על-ידי מקצועני פוסט ומעצבי פס קול. אם כבר השקעתם בניואנדו כדאי להשקיע במחשב אודיו חזק ויציב שיאפשר לכם לעבוד בצורה הטובה ביותר.
Avid Pro Tools Logo

Avid Pro Tools

גם היום תוכנת פרוטולס היא סטנדרט משמעותי בתעשיה ומשמשת את מרבית אולפני ההקלטה הגדולים בארץ ובחו”ל. מומלץ לבחור במחשב אודיו שנבנה בהתאמה מלאה  לפרוטולס כמו מחשבי פיסיפאוור
Presonus Studio One Logo

Presonus Studio One

Studio One תופסת תאוצה והופכת לתחנת עבודה לכל דבר. מחשבי האודיו של פיסיפאוור מתוכננות לנצל את כל הפיצ’רים המתקדמים המוצעים על-ידי סטודיו וואן.
Ableton Live

Ableton Live

אבלטון לייב משמשת יוצרים ומפיקים רבים בזכות ה- workflow הייחודי שלה שמתאים במיוחד להופעות חיות. מחשבי האודיו של פיסיפאוור תוכננו על-מנת להיות אמינות גם על הבמה וגם באולפן.
NI TRAKTOR

NI TRAKTOR

כתקליטן / DJ אתה יודע היטב, או לפחות יכול לדמיין, כמה לא נעימה ההרגשה כשמחשב נופל באמצע סט. המחשבים המקצועיים של פיסיפאוור, גם הניידים, מיודעים למקצועני הפקה ובמה שפשוט שלא מוכנים להתפשר.