אודיו

מחשבי אודיו מקצועיים

אודיו מקצועי - פרו אודיו

בתחום האודיו אין צורך להציג אותנו. אנחנו מובילים את התחום למעלה מ- 10 שנים עם מאות מפיקים, טכנאים ומוזיקאים שמתבססים על המחשבים שלנו יומיום. הצוות המיומן שלנו מומחה במתן פתרונות מקצועיים לתחנות עבודה עם תוכנות האודיו המובילות. תנו למחשבים שלנו לתת לכם ייתרון על שאר התעשיה.

Steinberg Cubase

Steinberg Cubase

תוכנת קיובייס  היא אחת הנפוצות בקרב מפיקים ויוצרים. בדקו כיצד מחשבי האודיו שלנו מסוגלים להתאים ל- Workflow שלכם בין אם מדובר ביצירה, הקלטה או מיקס.
Steinberg Nuendo

Steinberg Nuendo

נואנדו היא האחות הגדולה של קיובייס ומציעה תכונות שנדרשות על-ידי מקצועני פוסט ומעצבי פס קול. אם כבר השקעתם בניואנדו כדאי להשקיע במחשב יעיל שירוץ בצורה הטובה ביותר.
Avid Pro Tools Logo

Avid Pro Tools

גם היום תוכנת פרוטולס היא סטנדרט בתעשיה ומשמשת את מרבית אולפני ההקלטה הגדולים בארץ ובחו”ל. מומלץ לבחור במחשב אודיו שנבנה בהתאמה מלאה  לפרוטולס כמו מחשבי פיסיפאוור
Presonus Studio One Logo

Presonus Studio One

Studio One תופסת תאוצה והופכת לתחנת עבודה לכל דבר. תחנות העבודה של פיסיפאוור מתוכננות לנצל את כל הפיצ’רים המתקדמים המוצעים על-ידי סטודיו וואן.
Ableton Live

Ableton Live

אבלטון לייב משמשת יוצרים ומפיקים רבים בזכות ה- workflow הייחודי שלה שמתאים במיוחד להופעות חיות. תחנות העבודה של פיסיפאוור נבנות על-מנת להיות אמינות גם על הבמה וגם באולפן.
NI TRAKTOR

NI TRAKTOR

כתקליטן / DJ אתה יודעים היטב כמה זה מפדח שמחשב נופל באמצע סט. תחנות העבודה של פיסיפאוור גם הניידות מכוונות למקצוענים שלא מוכנים להתפשר.