Presonus Studio One

PreSonus StudioOne

Studio One היא תוכנת אולפן יחסית צעירה ביחס לתוכנות המרכזיות בשוק. היא החלה בתור KRISTAL לפני שנים רבות ואז נקנתה ע"י PreSonus שדאגו לטפח אותה ולהפוך אותה לאחת התוכנות המסקרנות בשוק.

צריכים עזרה? דברו עם צוות המומחים שלנו להתאמה מושלמת לצרכים שלכם

Blue Computerמחשב אודיו בסיסי

מחשב אודיו לאולפן הביתי

Green Computerמחשב אודיו חזק

עד 16 ליבות עם Overclocking

Green Laptopנייד

מחשבים ניידים

Multi Core CPU Usage in CAD

מעבד מומלץ (CPU) מחשב אודיו ל- Studio One

תוכנת סטודיו וואן תומכת בחלוקה לתת משימות ולכן ההמלצה הכללית היא בחירת מעבד מרובה ליבות בהתאם לתקציב. עם זאת, לתדר המעבד (מהירות השעון) יש השפעה על הביצועים ולכן מומלץ לבחור בצורה מאוזנת בין תדר העבודה של המעבד, ומספר הליבות. אם דרוש לכם מחשב אודיו להקלטה בלבד (Singer/Songwriter), או שמדובר במחשב אודיו להפקות צנועות באולפן הביתי, אין צורך להשקיע במעבד החזק ביותר. רוב מעבדי i7, i5 ו- i9 העדכניים חזקים מספיק ויעמדו בדרישות. אבל לאלו שצריכים הרבה כלים וירטואלים בפרויקט עמוס ובלייטנסי נמוך, או שמתכוונים להריץ מיקסים כבדים בשילוב מס' רב של פלאגינים, או לעבוד בתדר דגימה גבוה כמו 96 קה"ץ, לכם מומלץ לכוון למעבד החזק ביותר שניתן לרכוש בתקציב שלכם

כרטיס מסך (GPU) מחשב אודיו עם Studio One

כרטיס מסך עצמאי, פשוט או חזק, אינו דרוש בד"כ למחשב אודיו המיועד להפקה בלבד. צפיה בוידאו ו/או עבודה מול תמונה (פוסט פרודקשן) הן פעולות שאינן דורשות כוח GPU וניתן לבחור ללא חשש בכל כרטיסי המסך בשוק כולל אלו המובנים מספקים לכם תמורה מעולה וחוסכים לכם כסף.

Heavy Memory Usage

זיכרון מומלץ (RAM) מחשב אודיו ו- Studio One

ההנחה הנפוצה היא שעבור מחשב אודיו צריך "הרבה זיכרון". האמת היא אי שם באמצע. להקלטה או אפילו עבודה על מיקס עמוס ביותר הרווח מכמויות הזיכרון יהיה זניח. לעומת זאת אם אתם מתזמרים, פרוגרמרים או מפיקים שמשתמשים בהרבה סמפלרים (כמו Kontakt, VSL, EastWest וכו'...) לזיכרון יש חשיבות עצומה, כשגם כונני SSD למדיה לא יזיקו.

 

לייעוץ והתאמה אישית של מחשב אודיו, מלאו את הטופס, ואחד המומחים שלנו יתקשר אליכם כדי לסייע בבחירה נכונה.

* שדות חובה