Presonus Studio One

PreSonus StudioOne

Studio One היא תוכנת אולפן צעירה ביחס לתוכנות המרכזיות בשוק. לפני שנים רבות היא נקראה KRISTAL, ואז נרכשה ע"י PreSonus שדאגו לטפח אותה ולהפוך אותה לאחת התוכנות המסקרנות בשוק. לצד הגרסאות המסחריות מציעה Studio One גרסה חינמית, Free Edition עם פונקציונליות מופחתת, שנקראת Studio One Prime.

צריכים עזרה? דברו עם צוות המומחים שלנו להתאמה מושלמת לצרכים שלכם

Blue Computerמחשב אודיו בסיסי

מחשב אודיו לאולפן הביתי

Green Computerמחשב אודיו חזק

עד 16 ליבות עם Overclocking

Green Laptopנייד

מחשבים ניידים

Multi Core CPU Usage in CAD

מעבד מומלץ (CPU) מחשב אודיו ל- Studio One

גרסאות 4 ו- 5 של תוכנת סטודיו וואן עברו אופטימיזציה ותומכות כעת בחלוקה לתת משימות ,ולכן, ההמלצה הכללית היא בחירת מעבד מרובה ליבות בהתאם לתקציב. חשוב לזכור כי לתדר המעבד (מהירות השעון) השפעה משמעותית על ביצועי התוכנה ולכן מומלץ לבחור בצורה מאוזנת בין תדר העבודה של המעבד ומספר הליבות. אם מחשב האודיו דרוש לכם בעיקר להקלטות (Singer/Songwriter), או שמדובר במחשב אודיו להפקות צנועות באולפן הביתי, אין צורך להשקיע במעבד החזק ביותר. רוב המעבדים העדכניים חזקים מספיק ויעמדו בדרישות. אבל אלו מכם שצריכים לפתוח כלים וירטואלים רבים בו זמנית, בפרויקט עמוס ובלייטנסי נמוך, או מתכוונים לעבוד על מיקסים כבדים בשילוב מס' רב של פלאגינים ו/או תדר דגימה גבוה כמו של 96 קה"ץ למשל, לכם מומלץ לכוון למעבד החזק ביותר שהתקציב מאפשר.

כרטיס מסך (GPU) מחשב אודיו עם Studio One

כרטיס מסך עצמאי, חלש או חזק, אינו דרוש בד"כ למחשב אודיו המיועד להפקה אולפנית בלבד. צפיה בוידאו או עבודה מול תמונה (פוסט פרודקשן) הן פעולות שאינן דורשות עיבוד גרפי מורכב וניתן לבחור ללא חשש בכל כרטיס מסך כולל אלו המובנים במעבדים, שיספקו לכם תמורה מעולה ויחסכו כסף. אם מחשב האודיו מיועד גם לעריכת וידיאו, יש לבחור בכרטיס מסך עצמאי וחזק, בהתאם לתקציב.

Heavy Memory Usage

זיכרון מומלץ (RAM) מחשב אודיו ו- Studio One

נהוג לחשוב שמחשב אודיו צריך "הרבה זיכרון". כמו תמיד האמת נמצאת באמצע. במחשב אודיו המיועד בעיקר להקלטה או אפילו הרצה של מיקס עמוס, ההשפעה של כמות הזיכרון תהיה מינורית. לעומת זאת אם אתם מתזמרים, פרוגרמרים או מפיקים, והפרויקטים שלכם מבוססים על סמפלרים (כמו Kontakt, VSL, EastWest וכו'...) לכמות הזיכרון יש חשיבות עצומה, ויש לבחור בכמות זיכרון בהתאם.

 

לייעוץ והתאמה אישית של מחשב אודיו, מלאו את הטופס, ואחד המומחים שלנו יתקשר אליכם כדי לסייע בבחירה נכונה.

* שדות חובה