Steinberg Nuendo

Steinberg Nuendo

Nuendo היא ספינת הדגל של סטיינברג. היא מיועדת לשוק הפוסט ומעצבי פס-קול. דרישות התוכנה די זהות לאלו של קיובייס. עם זאת, בד”כ משתמשי ניואנדו ישקיעו יותר כסף במערכת חזקה עבור עבודה עם מספר רב של ערוצים ויכולת עבודה מול תמונה

 

צריכים עזרה? דברו עם צוות המומחים שלנו להתאמה מושלמת לצרכים שלכם

Blue Computerמחשב אודיו בסיסי

מחשב אודיו לאולפן הביתי

Green Computerמחשב אודיו חזק

מחשב אודיו לאולפן המקצועי

Green Laptopנייד

מחשבים ניידים

Multi Core CPU with Steinberg Nuendo

בחירת מעבד (CPU) מחשב אודיו לנואנדו

תוכנת ניואנדו תומכת בחלוקה לתת משימות בצורה טובה יחסית. לכן ההמלצה הכללית היא עבור מעבד מרובה ליבות בהתאם לתקציב שלכם. עם זאת תדר המעבד ישפיע ולכן שווה לאזן בין תדר העבודה של המחשב ומספר הליבות. אם אתם רק רוצים מחשב להקלטה (Singer/Songwriter) או עבודה ביתית אין צורך להשקיע במעבד הכי חזק שכן המעבדים היום מאוד חזקים. אבל לאלו שצריכים הרבה כלים וירטואלים, מתכננים להריץ מיקסים עם כמויות של פלאגינים או לעבוד בתדר דגימה גבוה כמו 96 קה"ץ, מומלץ לכוון למעבד הכי טוב שמתאים לתקציב שלכם.

כרטיס מסך (GPU) מחשבי אודיו עם ניואנדו

מחשבי אודיו ככלל לא ירוויחו ממש מכרטיס מסך עצמאי או כרטיס חזק. אלו בעיקר תורמים להדמיות ועבודה ב 3D. אך לצפיה בוידאו או עבודה מול תמונה כל כרטיסי המסך בשוק כולל אלו המובנים מספקים לכם תמורה מעולה וחוסכים לכם כסף.

Heavy Memory Usage

זיכרון מומלץ (RAM) מחשב אודיו עם נואנדו

הרבה אנשים חושבים שעבור מחשב אודיו צריך "הרבה זיכרון". האמת היא אי שם באמצע. להקלטה או אפילו עבודה על מיקס עמוס ביותר הרווח מכמויות הזיכרון יהיה זניח. לעומת זאת אם אתם מתזמרים, פרוגרמרים או מפיקים שמשתמשים בהרבה סמפלרים (כמו Kontakt, Halion, EastWest וכו'...) לזיכרון יש חשיבות עצומה ואף כונני SSD גם למדיה לא יזיקו.

 

אתם מוזמנים להתייעץ עם המומחים שלנו על-מנת למצוא את הדרך הנכונה לאזן את כמות הזיכרון ביחס לתקציב שלכם.

התקני אחסון SSD

התקני אחסון (SSD/HDD) מחשב אודיו לניואנדו

כל מחשבי העריכה העדכניים מכילים לפחות כונן SSD אחד, המיועד למערכת ההפעלה ולתוכנות העבודה. זמני האתחול של מערכת ההפעלה והרצת תוכנות העבודה מתקצרים באופן משמעותי בעת שהן מותקנות על SSD. בנוסף, אחסון של המדיה / חומרי הגלם איתם אנחנו עובדים על התקן SSD ייעודי למדיה ישפר מאד את ביצועי ה- I/O של הגישה למדיה בזמן העבודה ואיתם את ביצועי התוכנה. אחסון המדיה ע"ג SSD מומלץ ויועיל מאד.

 

לייעוץ והתאמה אישית של מחשב אודיו, מלאו את הטופס, ואחד המומחים שלנו יתקשר אליכם כדי לסייע בבחירה נכונה.

* שדות חובה