תוכנות אודיו והפקה

רשימה טבלה

קבע סדר יורד

7 פריט(ים)

 1. Cubase Pro 10 - קיובייס פרו 10 בגרסה מסחרית מלאה
  2,600 ₪

  גרסה חדשה לתוכנת ההקלטה והעריכה המתקדמת עם כלים ותוספות חדשים לחלוטין. יצירה והפקה של פרויקט מוזיקלי מתחילתו ועד סופו. אינספור אפקטים ומעבדי צליל וירטואליים, סינטיסייזרים וסמפלרים. כלים לתיקון פיץ' וטיימינג ללא תלות בתוכנות צד שלישי. פרטים נוספים..
 2. Cubase Pro 10.0 - קיובייס פרו 10.0 במחיר מיוחד לסטודנטים מורים ומוסדות חינוך
  1,801 ₪

  תוכנת ההקלטה והעריכה המתקדמת ליצירה והפקה של פרויקט מוזיקלי מתחילתו ועד סופו. מחיר לסטודנטים ומוסדות חינוך בלבד. יש להוריד ולמלא טופס בקשה, להחתים במוסד ולשלוח אלינו לפני רכישת התוכנה.

  פרטים נוספים..
 3. Pro Tools 2018
  3,301 ₪

  פרו טולס 2018 (Pro Tools 2018). תוכנת הפקה מקצועית. מגיעה עם סט פלאגינים מבית Air וללא תלות בחומרה ייעודית. המחיר כולל מפתח iLok3.

  פרטים נוספים..
 4. Komplete 11
  2,690 ₪

  חבילת פלאגינים וכלים וירטואליים מהאיכותיים ביותר שניתן להשיג. פרטים נוספים..
 5. Komplete 11 Ultimate
  התקשרו להצעת מחיר

  חבילת ההפקה המקצועית המקיפה ביותר עם מגוון עצום של ספריות סאונד, כלי סינטזה, מדמי מגברים, כלי הקשה, דגימות תופים ועוד. פרטים נוספים..
 6. Ableton Live 10 - Standard
  1,599 ₪

  התוכנה המובילה לעבודה יצירתית על הבמה בזמן אמת עם כלים מתקדמים ויכולת ספונטנית להלחין, להקליט, לאלתר ולבצע רמיקסים. ניתן לבצע למידה של פקדים על ידי כל פקד Midi ולעבוד בתצורה קלאסית של הקלטה רב- ערוצית או בלולאות מתפתחות לאורך זמן.

  פרטים נוספים..
 7. Ableton Live 9 - Suite
  התקשרו להצעת מחיר

  חבילת יצירה מקיפה מבית Ableton הכוללת את Live- התוכנה המובילה לעבודה יצירתית על הבמה בזמן אמת עם כלים מתקדמים ויכולת ספונטנית להלחין, להקליט, לאלתר ולבצע רמיקסים- ועוד מגוון רחב של חבילות הרחבה מעבר למגוון העצום המסופק עם התוכנה.

  פרטים נוספים..

רשימה טבלה

קבע סדר יורד

7 פריט(ים)