סטודנטים ומוסדות חינוך

 • resolume

תוכנה במחיר מוזל לסטודנטים ומוסדות חינוך. 

הרכישה מותנית באישור רשמי וכפופה לאישור היצרן. למידע נוסף: Adobe Eligibility guide : Students,   Avid Academic Eligibility,   Steinberg Education Discounts. Autodesk- Education

רשימה טבלה

קבע סדר יורד

5 פריט(ים)

 1. Cubase Pro 9 - קיובייס פרו 9 במחיר מיוחד לסטודנטים מורים ומוסדות חינוך
  1,799 ₪

  גרסה חדשה לתוכנת ההקלטה והעריכה המתקדמת עם כלים ותוספות חדשים לחלוטין. יצירה והפקה של פרויקט מוזיקלי מתחילתו ועד סופו. אינספור אפקטים ומעבדי צליל וירטואליים, סינטיסייזרים וסמפלרים. כלים לתיקון פיץ' וטיימינג ללא תלות בתוכנות צד שלישי. פרטים נוספים..
 2. Ableton Live 9 - Standard Eduction
  1,291 ₪

  התוכנה המובילה לעבודה יצירתית על הבמה בזמן אמת עם כלים מתקדמים ויכולת ספונטנית להלחין, להקליט, לאלתר ולבצע רמיקסים. ניתן לבצע למידה של פקדים על ידי כל פקד Midi ולעבוד בתצורה קלאסית של הקלטה רב- ערוצית או בלולאות מתפתחות לאורך זמן.

  פרטים נוספים..
 3. Resolume Avenue 4 Educational
  החל מ 732 ₪
  תוכנת VJ מהמתקדמות בעולם ליצירת אפקטים אור קוליים חדשניים והקרנה עם תמיכה במגוון רזולוציות שידור ומספר מקרנים. ניהול ויצירת קליפים בשכבות עם תמיכה במסכות וערוצי אלפא, קבצי פלאש דינמיים, סנכרון לBPM ושליטה קלה מכל מקלדת, פקד או אפליקציה תומכי MIDI. פרטים נוספים..
 4. Resolume Arena 5 Educational
  החל מ 1,961 ₪
  תוכנת מקצועית להקרנה, תאורה ו- VG. כעת בגרסה 5 החדשה. פרטים נוספים..
 5. Ableton Live 9 - Suite Eduction
  1,799 ₪

  חבילת יצירה מקיפה מבית Ableton הכוללת את Live- התוכנה המובילה לעבודה יצירתית על הבמה בזמן אמת עם כלים מתקדמים ויכולת ספונטנית להלחין, להקליט, לאלתר ולבצע רמיקסים- ועוד מגוון רחב של חבילות הרחבה מעבר למגוון העצום המסופק עם התוכנה.

  פרטים נוספים..

רשימה טבלה

קבע סדר יורד

5 פריט(ים)