תוכנות אדובי - הנחות לסטודנטים, מורים ומוסדות.

ההנחה האקדמית של אדובי זמינה לרכישת תוכנות מקצועיות בהנחה מיוחדת ומיועדת לסטודנטים, מורים, אנשי צוות ומוסדות שונים. באפשרותכם לרכוש תוכנה להתקנה על המחשב האישי שברשותכם או למחשבי המוסד. בין אם אתם מחנכים המעוניינים לפתח תוכנית לימודים מרתקת יותר, מנהלי מגמה הפועלים לשפר את שיתוף הפעולה הדיגיטלי, או סטודנטים בעבודה על פרויקטים, תיק עבודות וכדומה - בכל מקרה, לאדובי יש את הכלים הטובים ביותר הדרושים לכם ושיאפשרו לכם להמשיך להפוך רעיונות למציאות במהירות ויעילות.


 אני סטודנט. האם אני זכאי להנחה?לקבלת אישור להנחה עליך להיות רשום כסטודנט ב:

 1. אוניברסיטה או מכללה מוכרת, פרטית או ציבורית (כולל מכללות קהילתיות, מכללות לצעירים או מכללות מקצועיות) במסלול תעודה מלא או בעל תוכנית לימודים מלאים של שנתיים לפחות.

 2. בית ספר יסודי או תיכון מוכר, פרטי או ציבורי, בעל תוכנית לימודים מלאה.

 3. מסגרת חינוך ביתי בעלת אישור רשמי ממשרד החינוך.


בנוסף יש צורך בהוכחת זכאות

 1. מכתב רשמי, ע"ג מסמך רשמי של המוסד (כולל לוגו) ובו שמך, שם המוסד ותאריך עדכני (6 חודשים אחרונים) ו/או תעודת סטודנט/תלמיד תקפה.

 2. עבור תלמידי חינוך ביתי דרושה הצהרה ואישור חינוך ביתי רשמי ותקף ממשרד החינוך.

 3. עבור מסגרות חינוכיות הפועלות כמלכ"ר נדרש אישור תעודת מלכ"ר (מוסד ללא כוונות רווח) רשמי.

 

אני מורה. האם אני זכאי להנחה? לקבלת אישור להנחה עליך לעמוד באחת מההגדרות להלן:

 1. איש סגל או איש צוות - מועסק ע"י בית ספר יסודי או תיכון, ביה"ס אזורי, אוניברסיטה או מכללה מוכרת, פרטית או ציבורית, חבר מועצה חינוכית, ו/או פרופסור מן המניין.

 2. מורה במסגרת חינוך ביתי בעל אישור רשמי ממשרד החינוך.


בנוסף יש צורך בהוכחת זכאות
:

 1. מכתב רשמי, ע"ג מסמך רשמי של המוסד (כולל לוגו) ובו שמך, שם המוסד ותאריך עדכני (6 חודשים אחרונים) המאשר כי המבקש/ת מועסק ע"י המוסד. ניתן לשלוח תלוש שכר (אפשר למחוק פרטים רגישים כגון סכומים וכדומה).

 2. מורים במסגרת חינוך ביתי נדרשים לספק העתק ממכתב הפנייה בבקשה לאישור לימוד ביתי, אישור חינוך ביתי רשמי ממשרד החינוך, הוכחת רכישה של חומרי לימוד לשנת הלימודים העדכנית

 

 

האם המוסד שלי זכאי להנחה? על מנת לבדוק האם ניתן לרכוש תוכנות אדובי בהנחה אקדמית עבור המוסד שלך, בדוק את רשימת סוגי המוסדות המתאימים. מוסדות מוכרים יכולים בנוסף, לרכוש מוצרים באמצעות תוכנית Adobe Volume Licensing Program המיועדת לרכישת ושדרוג של מס' רישיונות גדול יותר. לקבלת אישור להנחה על המוסד לעמוד באחת מההגדרות להלן:

 

 1. בית ספר ציבורי או פרטי, יסודי או תיכון המספק תוכנית לימודים מלאה מכיתה א' עד יב'.

 2. אוניברסיטה או מכללה מוכרת, ציבורית או פרטית (כולל מכללות קהילתיות, מכללות לצעירים או מכללות מקצועיות) במסלול תעודה מלא או בעל תוכנית לימודים מלאים של שנתיים לפחות.

 3. מסגרות חינוכיות הפועלות כמלכ"ר.

 

בין המוסדות שאינם זכאים להנחה: בתי ספר שאינם מוכרים, ארגוני דת שונים, מוזיאונים, בתי כנסת, מסגדים וכנסיות, ספריות, מרכזי לימוד מבוססי קורסים קצרים, בתי ספר צבאיים שאינם מעניקים תואר.

 

 

 

 

 

כל הזכויות שמורות לפי.סי.פאוור פרו בע"מ © 2013
התוכן הנ"ל מוגן בזכויות יוצרים וחל איסור מוחלט לעשות בו שימוש כלשהו ללא אישור מפורש בכתב מפי.סי.פאוור פרו בע"מ